ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Сприятливий інвестиційний клімат

Тетіївська міська рада відкрита для інвестицій та готова всебічно сприяти розвитку підприємництва на території Тетіївської громади.

Національне законодавство передбачає ряд преференцій та пільг для іноземних компаній. Система цих стимулів чітко регламентована відповідними нормативно-правовими актами та розрізнена галузево. Крім загальнодержавних стимулів економічного розвитку та залучення іноземних інвестицій, передбачених українським законодавством, Тетіївська міська рада в межах компетенції може своїми рішеннями надавати додаткові преференції місцевому бізнесу. Згідно реформи з децентралізації, міська рада може встановлювати розмір місцевих податків.

Одним з перших завдань місцевої адміністрації є забезпечення доступності та якості публічних послуг. А це означає, що ці послуги мають надаватися без черг, паперової тяганини й бюрократизму. Місцевою владою проводиться робота щодо прозорості своєї діяльності, зокрема:

  1. Місцевою владою використовується нова система публічних закупівель через систему Prozorro, що створює довіру і активність участі в них зі сторони бізнесу.
  2. Через веб-сайт міста працює система електронних петицій до влади та звернень громадян. Даний сервіс допомагає вирішувати нагальні та складні питання, які турбують жителів громади.
  3. Міський бюджет міста є публічним та відкритим для всіх громадян. Через ресурс openbudget.in.ua кожен може слідкувати за наповненням та витратами бюджету громади.
  4. В рамках реформи місцевого самоврядування одним із головних завдань для муніципалітету є створення ЦНАП. Наша громада розпочала цей процес в партнерстві з U-LEAD з Європою. Відкриття та надання за європейськими стандартами мешканцям адміністративних послуг через ЦНАП дозволить максимально розширити їх спектр та суттєво покращити якість. Це сприятиме задоволенню потреб громадян, раціональному прийняттю рішень, мінімізації умов для корупції та зловживань.
  5. Ще одним кроком на шляху відкритості адміністрації має стати впровадження сучасних геоінформаційних систем для вільного доступу до інформації земельного фонду та геокадастру. Ці технології мають забезпечити повноту надання інформації для зацікавлених сторін, що сприятиме підвищенню інвестиційного потенціалу громади. Програмне забезпечення розробляється та буде впроваджено компанією грантодавцем Global GIS починаючи з 2019 року.