ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Освітній та науковий потенціал

Освіта. Мережа навчальних закладів освіти Тетіївської ОТГ включає в себе 1 гімназію, 2 ліцеї, 4 ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2 ЗОШ І-ІІ ступенів, 5 НВО ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 НВО ЗОШ І-ІІ ступенів в яких навчаються  2160 учнів та 7 дошкільних навчальних закладів в яких виховуються 773 дітей. Тетіївська вечірня (змінна) загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів.

Також в місті діє ДНЗ «Тетіївське професійно-технічне училище » в якому навчається 172 учня. Готує кваліфікованих робітників відповідно державних ліцензій по професіях  муляр, штукатур, лицювальник - плиточник; швачка, кравець;  тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2»,«В1», «В3»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; обліковець (реєстрація бухгалтерських даних); водій автомобіля категорії «С1»; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1»).

Також завдяки ефективній багатофункціональній системі та кадровому потенціалу діють 2 заклади позашкільної освіти. Заняттями в гуртках охоплено  близько 70 % дітей міста.

Культура. Культурно-освітню роботу в Тетіївській об’єднаній територіальній громаді здійснюють 17 будинків культури та клубних установ, 9 колективів художньої самодіяльності, що мають статус народного , які популяризують громаду в Україні, 19 бібліотек, Тетіївський історико-краєзнавчий музей, районна дитяча музична школа. Молодіжний центр «Креатив».

Спорт. На балансі міської ради знаходиться стадіон «Колос» та молодіжний центр «Креатив». На сьогоднішній день на стадіоні «Колос» проводяться заняття з таких видів спорту: волейбол, легка атлетика, футбол,біатлон, шашки та шахи, гирьовий спорт, армреслінг, зимове тренування байдарочників. В 2015 році було проведено заміну газону футбольного поля, встановлено поле для міні-футболу зі штучним покриттям та антивандальні тренажери. На території громади діє ГО ДЮСШ «Колосок»  в якій займається близько 200 дітей.

В громаді діють наступні спортивні федерації: Міжрегіональна федерація фул-контакт карате, Федерація Київської області із веслування на байдарках та каноє, Федерація Київської області з біатлону. З метою популяризації контактних бойових мистецтв в місті вже 6-й рік підряд проводиться Відкритий Кубок України з контактного карате. Щорічно в місті Тетієві відбувається Чемпіонат Київської області з біатлону.

Медицина. Тетіївська центральна районна лікарня - це медичний комплекс, який розташований на 9,4 га в центрі міста. Центральна районна лікарня має: поліклінічне відділення на 375 відвідувань у зміну, щоденно ведеться спеціалізований прийом хворих за 28 спеціальностями. При поліклініці функціонує денний стаціонар на 40 ліжок. У лікарні розгорнуто 181 спеціалізованих ліжок. Цілодобово функціонує відділення швидкої медичної допомоги.

Допоміжні служби забезпечують функціонування клінічної лабораторії, рентгенівських кабінетів, кабінету функціональної діагностики, кабінету ультразвукової діагностики, кабінету фіброгастроскопії. ЦРЛ забезпечена автомобільним транспортом для транспортування хворих в обласні лікувально-профілактичні заклади.

На території ТЦРЛ розташований будинок для постійного проживання людей похилого віку.

В сільській місцевості діє 3 амбулаторії на 40 ліжок та 13 ФАПів.